Fotografování

V mé nabídce najdete buď fotografování tématického portrétu nebo tématického fotografování se zvířaty.  Sem patří i portréty s Vašimi vlastními zvířaty a nebo mám možnost zapůjčit koně. 

Focení probíhá převážně v přírodě a nezabere víc jak hodinu. 

V nabídce mám několik šatů a kostýmů. Líčení je na mé fotky velmi jednoduché, proto se o vše postarám sama.  V případě zájmu vlastních šatů, či vlastního líčení, není problém se domluvit.

Ceník

Tématické focení 8 ks/1500 Kč 

Základní balíček Tématické focení obsahuje 8ks fotek. Do 14ti dnů od focení pak ode mne obdržíte mail s instrukcemi, podle kterých si upravené fotografie stáhnete pomocí webových stránek.  

Tématické focení se zvířaty:  V případě vlastního mazlíčka platí stejné ceny jako u základního balíčku. Pokud máte zájem o focení s nabízeným zvířetem, cena je 8 ks / 2.500 Kč . 

Klasický portrét (vlastní oblečení), párové focení, rodinná fotografie 8 ks / 1.000 Kč

Služby vizážistky, kadeřnice 400,- Kč

  • Jakákoli další upravená fotografie 250,- Kč
  • Jakákoli další úprava nad rámec hotové fotografie 50,- Kč

Ceny jsou platné v případě vlastní dopravy do místa focení. Pokud máte problémy s dopravou, dojedu já za Vámi a dle vzdálenosti se dohodneme na ceně za cestu.

Máte o fotografování zájem?

Pokud máte o fotografie zájem, můžete mě kontaktovat  na mailu ….. nebo vyplnit formulář níže a dohodnout podmínky a termín. Těším se, na viděnou!

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Objednávka

Závazná objednávka (Smlouva o dodávce) fotografických prací vzniká na základě dohody o čase, místě a náplně fotografování prostřednictvím písemného e-mailového, SMS, Messenger atd. kontaktu.

Výběr z galerie fotografií a odevzdané fotografie

Počet fotografií k retušování je dle vybraného balíčku. Výběr provádí vždy pouze fotograf.

Neretušované fotografie nebudou klientovi poskytnuty. Retušované fotografie jsou u fotografa zálohovány po dobu jednoho měsíce.

Fotografie se posílají prostřednictvím odkazu na webových stránkách fotografa ve formátu *.jpg, v datové velikosti. Tisk není součástí balíčku.

Pokud by klient požadoval jiný formát než *.jpg, musí informovat fotografa před samotnou retuší.

Odevzdané fotografie se správně prohlížejí v celé velikosti, nikoli vyzoomované (zvětšené). Fotky mají odpovídající kvalitu v odpovídající pozorovací vzdálenosti a prohlížení případných nedostatků po vyzoomování NENÍ důvodem k reklamaci.

Ostatní podmínky

Fotograf má právo bez náhrady termínu zrušit focení, pokud se klient zpozdí o více než 20minut a nedostane žádné informace od klienta. Propadá tak záloha. 

Přijde-li klient pozdě, zkracuje se mu časový prostor pro něj vyhrazený.

Termín focení se řídí dle ročního období s ohledem na kvalitní světlo.

Nemocný klient se předem omluví, nahlásí nemoc a hledá se nový termín.

Retuš fotografií a její způsob je vždy prováděn výtvarným zpracováním a subjektivním vnímáním fotografa, pro představu je vhodné navštívit fotogalerii již hotových prací na sociální síti či webových stránkách fotografa. Výraz klienta a jeho proporce, barevné ladění, kontrast, ořez a jiná retuš –  NEJSOU důvodem k reklamaci fotografie.

Fotograf sjedná s klientem vždy před focením podmínky vztahující se k ochraně osobních údajů. Formulář GDPR.

Klient zakoupené fotografie smí využít pouze k osobnímu účelu. Přísný je zákaz k použití ve fotografických či jiných soutěžích bez předchozí dohody s fotografem a pokud fotograf souhlas dá, musí VŽDY být uvedeno jeho jméno jako autora fotografie.

Klient zakoupené fotografie nesmí využít k dalšímu obchodnímu účelu, ani v případě, že budou jakkoli graficky doupravené. Pokud klient do snímků jakýmkoli způsobem graficky zasáhne (změní barvy atd.), nesmí je dále prezentovat jako práci fotografa. I tak však nesmí fotografii prezentovat ve fotografických či jiných soutěží.

Pokud nebude možné dokončit fotografování ani do úrovně základních 5 ks fotografií vlivem nepředvídatelných podmínek (např. negativní nálady dítěte, počasí), uhradí klient základní hodinovou sazbu fotografa ve výši vykonaného rozsahu, není-li dohodnuto jinak, částkou 300 Kč/hod.

Focení se zvířaty je vždy na uvážení klienta, popřípadě rodičů dítěte. Dítě by se nemělo bát zvířat a mělo by umět komunikovat s fotografem, alespoň na základní úrovni. Při focení se zvířaty odpovídá klient, popř. zákonný zástupce za chování ke zvířatům a bere na sebe veškeré riziko spojené s úrazem. Vždy se klient bude řídit pokyny majitele. Jedná se o fotografování, nejde o zážitkové focení s projížďkou na poníkovi!!!

Platba

Fotograf si předem nechá zaplatit zálohu 500 Kč. Celá platba vybraného balíčku pak proběhne vždy v hotovosti po skončení focení.

Pokud by klient žádal úpravu dalších fotografií, doplatí předem tyto následné fotografie dle ceníku fotografa. 

Termín odevzdání zakázky

Termín je vždy individuální, avšak nepřesahuje 14 dní.

Náhrada škody

Pokud klient a jeho doprovod způsobí škodu na technickém či jiném vybavení fotografa, plně odpovídá za jejich úhradu.

Tyto Obchodní podmínky jsou nedílnou součástí Smlouvy o dodávce fotografických prací sjednanou řádnou Objednávkou v písemné podobě. Potvrzením Objednávky klient uděluje souhlas s Obchodními podmínkami v plném rozsahu.