Fotografování

V mé nabídce najdete buď fotografování tématického portrétu nebo tématického fotografování se zvířaty.  Sem patří i portréty s Vašimi vlastními zvířaty a nebo mám možnost zapůjčit koně. 

Focení probíhá převážně v přírodě a nezabere víc jak hodinu. 

V nabídce mám několik šatů a kostýmů. Líčení je na mé fotky velmi jednoduché, proto se o vše postarám sama.  V případě zájmu vlastních šatů, či vlastního líčení, není problém se domluvit.

Ceník

Tématické focení 8 ks/1500 Kč 

Základní balíček Tématické focení obsahuje 8ks f. Do 14ti dnů od focení pak ode mne obdržíte mail s instrukcemi, podle kterých si upravené fotografie stáhnete pomocí webových stránek.  

Tématické focení se zvířaty:  V případě vlastního mazlíčka platí stejné ceny jako u základního balíčku. Pokud máte zájem o focení s koněm, cena je 8 ks/ 2500 Kč . Focení s koněm probíhá ve stáji ve Spáleném Poříčí. 

Klasický portrét, párové focení, rodinná fotografie 8 ks/1000 Kč

  • Jakákoli další upravená fotografie 250 Kč
  • Jakákoli další úprava nad rámec hotové fotografie 50 Kč

Ceny jsou platné v případě vlastní dopravy do místa focení Štěnovice, Spálené Poříčí. Pokud máte problémy s dopravou, dojedu já za Vámi a dle vzdálenosti se dohodneme na ceně za cestu.

Máte o fotografování zájem?

Pokud máte o fotografie zájem, můžete mě kontaktovat  na mailu ….. nebo vyplnit formulář níže a dohodnout podmínky a termín. Těším se, na viděnou!